تبلیغات رباتیک در گوگل

بدون نیاز به داشتن وب سایت

پنل تست سه روزه تبلیغات در گوگل

نمایش شماره تماس در عنوان تبلیغ گوگل به فرمت فارسی

تبلیغ در گوگل، تبلیغات اینترنتی

تحلیلگران عصر پردازش

تخصصی ترین تبلیغات در گوگل

مشاهده نتایج شگفت انگیز در رونق کسب و کار خود

راهکارهای تخصصی تبلیغات در گوگل

مشاوره تخصصی رایگان

رعایت کامل استانداردهای طلایی گوگل

تبلیغات سریع و هدفمند

صدها مشتری راضی

زنگ خور بالا و پربازده

تبلیغات در اینترنت رو به متخصصش بسپار

تبلیغات اینترنتی

مشاهده نتایج شگفت انگیز در افزایش مشتریان جدید

*مشاوره تخصصی رایگان*

تبلیغات اینترنتی

تبلیغات از جمله روش های موثر برای رونق هر کسب و کاری می باشد اما باید بتوانیم تبلیغاتی را که اثربخشی بیشتری دارند انتخاب نماییم .

از آنجایی که تکنولوژی روزانه در حال پیشرفت می باشد و استفاده از اینترنت برای کاربران روز به روز در حال گسترش است ، میتوان گفت استفاده از اینترنت از جمله موثرترین روش ها و مدرن ترین شیوه برای رونق کسب و کارمان خواهد بود .

گوگل محبوب ترین موتور جستجوگر می باشد که خدمات ارزنده ای را به کاربران اینترنتی ارائه می نماید یکی از این خدمات امکان تبلیغات کلیکی در گوگل می باشد . اگر شما صاحب وب سایت باشید و به تازگی سایت خود را طراحی کرده باشید ، برای نمایش در رتبات بالا و صفحه اول گوگل نیاز به گذشت زمان خواهید داشت در این مدت زمانی که شما نیاز به دریافت رنک مورد نظر جهت نمایش در صفحه اول دارید ، تعداد بسیاری از مشتریان وجود دارند که به جستجوی شما می پردازند و عدم نمایش سایت شما در رتبات بالا منجر به از دست دادن مشتری می گردد .

تبلیغات کلیکی گوگل این امکان را به شما می دهد که در هر زمانی که شما نیاز داشته باشید تبلیغات شما در رتبه بالا به صورت کاملا هدفمند برای کاربرانی که به دنبال شما هستند نمایش داده شود .

تبلیغ در گوگل
تبلیغات اینترنتی

تبلیغات گوگل (google adwords ) یکی از روش های موثر تبلیغات کلیکی می باشد .

در این روش با پرداخت هزینه ای مشخص به گوگل ، تبلغ شما در نتایج جستجو نمایش داده می شود . این هزینه تنها در صورتی که کاربران روی تبلیغ شما کلیک نمایند از حساب کاربریتان کسر خواهد شد و در واقع شما جهت نمایش تبلیغ خود هزینه ای پرداخت نخواهید کرد .

گوگل ادوردز به عنوان یکی از بهترین راه‌های رسیدن به مشتریان بالقوه و آینده شما، حجم زیادی از کاربران را به سمت کسب و کارتان سوق می‌دهد و با افزایش ترافیک وب‌سایت، متعاقبا فروش شما نیز افزایش می‌یابد.   گوگل ادوردز یک سیستم کاملا انعطاف پذیر می باشد که شما می توانید سایت خود را از طریق آن در معرض نمایش کاربران قرار دهید و با توجه به کلمات کلیدی مهم و پر کاربرد مرتبط با زمینه فعالیتتان ، در زمان و ساعت مشخص با هزینه مورد نظر شما ، سایت شما در رتبه های بالای جستجو قرار می گیرد . برخی از امکانات و مزایای گوگل ادوردز عبارتند از : گوگل ادوردز قابل اندازه‌گیری است : یعنی در این نوع از تبلیغات براحتی میتوانید آمار کاربران ، هزینه هر کلیک ، تعداد بازدید و … را بدست آورید.

امکان نمایش سایت شما در نتایج جستجوی سایت های مشابه و مرتبط با آگهی شما امکان نمایش آگهی به صورت هدفمند برای کاربرانی که به دنبال خدمات شما هستند ترافیک حاصل از تبلیغات گوگل ادوردز بیشتر از ترافیک طبیعی به مشتری تبدیل می شود امکان تعیین سقف هزینه و کنترل آن امکان تعیین کشور و زبان مورد نظر جهت نمایش تبلیغ امکان تعیین ساعات نمایش تبلیغ امکان تعیین هزینه برای هر کلیک گرفتن گزارشات روزانه نتایج گوگل ادوردز کاملا ملموس و مشخص است سرعت تبلیغ در گوگل بسیار بالاتر از سئو می باشد یعنی سایت شما در حالت عادی برای نمایش در صفحه نخست باید مدت ها زمان صرف کنید تا از طریق سئو در رتبه بالا نمایش داده شود در حالی که با تبلیغات گوگلی می توانید بلافاصله در رتبات بالا نمایش داده شوید . تبلیغ در گوگل نیاز به تجربه بالایی دارد تا بتوان حداکثر نتیجه را از آن دریافت نمود . شرکت تحلیلگران عصر پردازش جهت رشد کسب و کارتان راهکارها و ایده های خوبی را رائه می دهد و با ارائه مشاوره در این زمینه شما را برای تبلیغات اینترنتی از جمله تبلیغ در گوگل راهنمایی می نماید. کارشناسان ما با اطلاع کامل از قوانین و استانداردهای گوگل به صورت تخصصی تبلیغات گوگل را انجام میدهند . ما با معرفی کلمات کلیدی مهم در حوزه فعالیت شما برای گوگل تبلیغات را انجام می دهیم . هدف اصلی ما اجرای اصولی و هدفمند تبلیغات گوگل و مدیریت هزینه ها می باشد تا بتوانیم با حداقل هزینه حداکثر بازدهی را داشته باشیم .

☀️ما می توانیم تبلیغات شما را در کمترین زمان ممکن در صفحه اول گوگل قرار دهیم ☀️

ما با بررسی کلمات کلیدی شما و تحلیل رقبا و آنالیز بازار بهترین زمان قرار دهی تبلیغ را تعیین می نماییم تا بتوانیم بیشترین نتیجه را دریافت کنیم . این مجموعه قادر است با برگزاری یک کمپین قدرتمند و کم هزینه تبلیغات گوگلی شما را راه اندازی و پشتیبانی نماید .

تبلیغات گوگلی

تبلیغات تخصصی در گوگل

میزان رضایت مشتریان
بر اساس تجارب کاربری 100%
مشتری مداری
رعایت حق و حقوق مشتریان گرامی 100%
کیفیت و تخصص
استفاده از دستگاه های عیب یاب تمام دیجیتال 98%
قیمتی رقابتی
نازلترین قیمت تبلیغات هدفمند در گوگل 100%
محل دفتر شرکت

تماس سریع

به بالای صفحه بردن